Сиваспор vs Бурсаспор хајлајтс

Во Недела, 22 Октомври, во рамките на Супер Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Сиваспор и гостинот Бурсаспор.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0c2wz.mp4?token=1508684735-EPKHzy1yIlXtnF9WdOMA7Uhzzabjrz5q5h4W6pb%2BhTw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот