Келн vs Вердер Бремен хајлајтс

Келн и Вердер Бремен одиграа натпревар во рамките на Бундеслига, во Недела, 22 10 2017.

Келн го пречека Вердер Бремен во рамките на Бундеслига но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rb9yb.mp4?token=1508687190-xclgcQtNaWUprFpWbhJo7%2Fra8ZWmvchGXlfvpwJou6U%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365