Хајлајтс и голови од Торино vs Рома

Во Недела, 22 Октомври, Торино и Рома одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Торино не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Рома успеа тоа да го направи еднаш, што беше доволно за победа на гостите од 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Торино и Рома.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jql1w.mp4?token=1508695532-K7h%2FeYzVPaVmhw9R8XhtU%2FLu%2BDl2a3Kf5wTWlbx0dbo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk