Вест Хем Јунајтед vs Брајтон Албион голови и хајлајтс

Во Петок, 20 Октомври, Вест Хем Јунајтед го пречека Брајтон Албион во рамките на Премиер лига меч.

Брајтон Албион постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0. Домашните навивачи останаа разочарани.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/uhg37.mp4?token=1508537010-iruuCloTRR%2FH0tA5IofIfvilpLK7i1EvEbrFrJshHQI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk