Монако vs Каен голови и хајлајтс

Монако го пречека Каен во Сабота, 21 Октомври.

Каен не успеа да постигне ниту еден гол, додека голманот на Каен беше совладан два пати. Тоа резултираше со победа на [%HOMETEAM %] од 2:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Монако и Каен погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/aih92.mp4?token=1508612656-Rfe8ToGepHy4fT9HtY76j5YQtwpaosnTRgISVJZJICM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.