Хајлајтс и голови од Челзи vs Ватфорд

Челзи и Ватфорд одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Сабота, 21 10 2017.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Ватфорд беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-2.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Челзи и Ватфорд.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/nll2z.mp4?token=1508600754-w4zja6pzkPrOrKWjDGQRQAoohm4w3YvUq2O94MB%2FgoA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.