Видео од натпреварот Милан vs АЕК Атина

Во Четврток, 19 Октомври 2017, АЕК Атина му гостуваше на Милан во рамките на УЕФА Европа Лига.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Милан и АЕК Атина заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xjy17.mp4?token=1508453025-%2FQ8at4jjHpYujWHpMcZbKafx5UEjzUbsaJlaWZnrRgE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот