Хајлајтс и голови од Шериф vs Локомотив Москва

Во Четврток, 19 Октомври, Шериф и Локомотив Москва одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига.

Ниту Шериф ни Локомотив Москва не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/fs1gg_1.mp4?token=1508450605-0yjaamwZfe%2FU%2BgNVihpDgKCQ41HU8x4w%2BOvAU5Vn0BU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk