Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Гезтепе и Аланиаспор

Гезтепе и Аланиаспор одиграа натпревар во рамките на Супер Лига, во Петок, 20 10 2017.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Гезтепе и Аланиаспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xjcdo.mp4?token=1508532198-Fc9BPqw%2FDQ2Se%2FRUs6s%2FNlqk0r0sdsyIUde9GaUTgvQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.