Остерсунд ФК vs Атлетик Клуб Билбао голови и хајлајтс

Во Четврток, 19 Октомври 2017, Атлетик Клуб Билбао му гостуваше на Остерсунд ФК во рамките на УЕФА Европа Лига.

Двата тима, Остерсунд ФК и Атлетик Клуб Билбао по два пати го погодија противничкиот гол, па после последниот свиреж на судијата, резултатот беше 2:2.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/hqoms.mp4?token=1508443202-Y9wNmDAj0mraDk0o75gHTp7u1%2Bq8JRVeIbzHYbDtA44%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.