Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Зорја и Херта

Зорја и Херта одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 19 10 2017.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигна Зорја, а еден гол постигна Херта. Тоа резултираше со победа на Зорја од 2:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4rbph_1.mp4?token=1508441717-t8vksKzDKANWxYsD0BmplD7TrtHVriRdaloeGpd1Gm4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот