Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу РБ Лајпциг и Порто

Во Вторник, 17 Октомври, РБ Лајпциг и Порто одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Публиката имаше можност да види 5 гола, од кои 2 завршија во мрежата на РБ Лајпциг додека 3 завршија во мрежата на Порто. Тоа резултираше со победа на РБ Лајпциг со точен резултат 3-2.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/dh7jf.mp4?token=1508280307-qyDm%2BcUftq3KoTQWsX7yvmVB5R7iEU%2B2mcPoJ5dick8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk