Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Монако и Бешикташ

Монако на домашен терен играше против Бешикташ во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Вторник, 17 Октомври.

Бешикташ прими еден гол, но успеа да постигне два гола и ја разочара домашната публика, па забележа победа и три бода со резултат 2:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Монако и Бешикташ.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4srcb.mp4?token=1508281380-7Bk2TMMKrmpV%2FeVqWz5YHHE%2FMdW2XUXaYiH8xxiDLl0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk