Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Лестер Сити и Вест Бромвич Албион

во Понеделник, 16 Октомври, Лестер Сити на домашен терен играше против Вест Бромвич Албион во рамките на Премиер лига.

Двата тима, Лестер Сити и Вест Бромвич Албион постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Лестер Сити и Вест Бромвич Албион можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/df7x1.mp4?token=1508191402-m6HqfBXbst2%2BoNO2TzD192oE9YTLNalhLItLFBMaH7I%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.