Хајлајтс и голови од Спорт Рецифе vs Атлетико МГ

Спорт Рецифе го нагости Атлетико МГ во рамките на Серија А меч, во Недела, 15 Октомври 2017.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Спорт Рецифе и Атлетико МГ можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/eybl4.mp4?token=1508162616-YCZidnDlDLAS8g9szOEoUky8Fag%2BMmj0DVectNQR2Tw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.