Хајлајтс и голови од Колорадо Рапидс vs Реал Солт Лејк

Во Недела, 15 Октомври, Колорадо Рапидс го нагости Реал Солт Лејк во рамките на МЛС натпревар.

Одбраната на Колорадо Рапидс одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Колорадо Рапидс беше доволен за победа од 1:0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Колорадо Рапидс и Реал Солт Лејк.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/yjxze.mp4?token=1508162607-uKnHh4KZo%2F1VHXbDsmPGxpVC%2BMZ3DFLquctyNySx5PY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.