Џирона vs Виљареал голови и хајлајтс

Во Недела, 15 Октомври, Џирона го пречека Виљареал во рамките на Ла Лига меч.

Виљареал прими еден гол, но успеа да постигне два гола и ја разочара домашната публика, па забележа победа и три бода со резултат 2:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kcgmd.mp4?token=1508090578-%2FLXMxBI5BGe%2BldeIDGK8hUcYJxES5%2Fco%2FufQDtU8%2BJI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk