Хајлајтс и голови од Норвич Сити vs Хал Сити

Норвич Сити на својот стадион го пречека Хал Сити во рамките на Чемпионшип, во Сабота, 14 10.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Норвич Сити и Хал Сити погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/uaway.mp4?token=1508004167-MF8L52I%2FtDqE%2FFcuPdjNB0tYtsfk%2F10fFgBz35t7L1Y%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk