Фулам vs Престон голови и хајлајтс

Фулам на својот стадион го пречека Престон во рамките на Чемпионшип, во Сабота, 14 10.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/oknlv.mp4?token=1508004175-%2BD9S4qUsTry3QvfQZYHG8jyFvsRMleIpQDHKDMDzBc0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.