Коринтианс vs Коритиба голови и хајлајтс

Коринтианс го пречека Коритиба во Четврток, 12 Октомври.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Коритиба беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Коринтианс и Коритиба можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/us8pf.mp4?token=1508540698-VWoG1QblvN915td5Ai8LHiz81FE6%2Fmx6Uva0Zz3Uxkg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk