Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Атлетико ПР и Атлетико Го

Во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Атлетико ПР и гостинот Атлетико Го, во Среда, 11 Октомври 2017.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/hiasm.mp4?token=1508544271-DEa0aojXa4jnk9c%2BUepB5WIPZdJfRPl8TNl0CN2%2BuH0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.