Гремио vs Крузеиро голови и хајлајтс

Гремио го нагости Крузеиро во рамките на Серија А меч, во Четврток, 12 Октомври 2017.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Крузеиро. Поради тоа Крузеиро го доби натпреварот со 1:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Гремио и Крузеиро можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/twlma.mp4?token=1508544271-YN7GY4u7jH7uLs3GyFeLLvAyu%2Fnqa1kzNMBKoPl2RBA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.