Грција vs Гибралтар голови и хајлајтс

Грција на домашен терен играше против Гибралтар во рамките на Квалификации за Светско првенство – Европа, во Вторник, 10 Октомври.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 4 гола, но сите во мрежата на Гибралтар. Тоа резултираше со победа на Грција од 4-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Грција и Гибралтар.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/y1uz1.mp4?token=1507734298-igAr3h5653tnP%2BIySQNZ7YsE90cCMlBAP2wsYF7jWns%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk