Хајлајтс и голови од Палмеирас vs Сантос

Палмеирас го нагости Сантос во рамките на Серија А меч, во Сабота, 30 Септември 2017.

Сантос успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, Палмеирас, не постигна ниту еден гол.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zuoye.mp4?token=1508544253-VYsFbWBn44%2F%2BzKWOlQyFYHS2kOtAAgn58vpP1G2NFkM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Спремете се за следниот натпревар во Серија А и проверете ги одличните типови на kladenje.mk