Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Бахија и Коритиба

Во Сабота, 30 Септември 2017, Коритиба му гостуваше на Бахија во рамките на Серија А.

Ниту Бахија ни Коритиба не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/g8xif.mp4?token=1508544253-NeygUQTN9EFeJJLMyLHjLg%2BXTESAvES4CJum5Tgvm2U%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk