ЦСКА Москва vs Манчестер Јунајтед голови и хајлајтс

ЦСКА Москва го пречека Манчестер Јунајтед во Среда, 27 Септември.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Манчестер Јунајтед беше поуспешен, успеа 4 шанси да ги претвори во гол, додека ЦСКА Москва искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со три бода и победа на Манчестер Јунајтед.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу ЦСКА Москва и Манчестер Јунајтед.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/6bs2r.mp4?token=1506776689-hlauU3kENPpBfxDnLIJqNcsyMnOjvJrk1g8DfCq9LEg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk