Хајлајтс и голови од Јувентус vs Олимпијакос

Во Среда, 27 Септември 2017, Олимпијакос му гостуваше на Јувентус во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Јувентус беше подобар противник на теренот, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Јувентус од 2:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Јувентус и Олимпијакос.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ir30t_1.mp4?token=1508544238-pPk7MxaLQPwHVvvXT9YfmliSYJtdgS1s2QIZOnu5X%2FI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk