Далас vs Колорадо Рапидс голови и хајлајтс

Далас го пречека Колорадо Рапидс во Четврток, 28 Септември.

Одбраната на Далас одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш, а напаѓачите на Далас постигнаа два гола. Натпреварот заврши со победа од 2:0 на [%HOMETEAM %].

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ejvy9.mp4?token=1508544241-QTK7TMbBMvg0DTkWrklec%2BzgWcmvqVQLyFuFjqDg4u4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk