Спорт Рецифе vs Васко де Гама голови и хајлајтс

Во Понеделник, 25 Септември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Спорт Рецифе и гостинот Васко де Гама.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Спорт Рецифе и Васко де Гама.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7nqg3.mp4?token=1508544231-E99f7q1rxopw03qmzFcv8B7ffWflOSwXGDAxWp2WylM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk