Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Бахија и Гремио

Во Недела, 24 Септември, Бахија и Гремио одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Бахија претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Бахија и Гремио.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/yumc5.mp4?token=1508544230-xTsp%2B5z%2FY9EyDOAb%2Btd4vV7IrKG6T6GeM145CPo%2FfyA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk