Хајлајтс и голови од Анталијаспор vs Османлиспор

Во Понеделник, 25 Септември, Анталијаспор го пречека Османлиспор во рамките на Супер Лига меч.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Анталијаспор, па Османлиспор го загуби мечот со резултат 3-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Анталијаспор и Османлиспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3172y.mp4?token=1508544231-UOhKkc3JhxE93iMxFC2x7SofVxhk6Z5ws4h%2BcvGJ30Q%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.