Флуминенсе vs Палмеирас голови и хајлајтс

Во Недела, 24 Септември, Флуминенсе го нагости Палмеирас во рамките на Серија А натпревар.

Флуминенсе не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Палмеирас успеа тоа да го направи еднаш, што беше доволно за победа на гостите од 1:0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Флуминенсе и Палмеирас.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0vyqv.mp4?token=1508544228-9ZZ%2B2lz4gpAmrHL8%2BHBLJ9NkSs1vd2%2BEcNrsUBveYw4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Експертски типови за кладење на kladenje.mk