Манчестер Сити vs Кристал Палас голови и хајлајтс

Во Сабота, 23 Септември 2017, Кристал Палас му гостуваше на Манчестер Сити во рамките на Премиер лига.

Манчестер Сити постигна 5 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 5-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Кристал Палас.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/37asf.mp4?token=1508544210-IFqcR2wc0aBnS48YTzM3MDr4H5mwXcVb5WK3l7Kw0vU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.