Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Милан и СПАЛ

Милан го нагости СПАЛ во рамките на Серија А меч, во Среда, 20 Септември 2017.

Милан одлично ги искористи создадените шанси и постигна два гола. СПАЛ не успеа да постигне ниту еден гол, па натпреварот заврши со точен резултат 2:0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0pd36_1.mp4?token=1508540619-FimVVJdzPCbeUy1BCMGTH2MY2Vpwkp2%2BgyaVX3adQuc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.