Хајлајтс и голови од Евертон vs Сандерленд

Евертон на својот стадион го пречека Сандерленд во рамките на Лига Куп, во Среда, 20 9.

Евертон постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Евертон и Сандерленд.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wyaif.mp4?token=1508540622-jb08%2B47nkTdZB46Qp%2FH7pIutt3q1ErjMwsfAIE18Ghs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.