Видео од натпреварот Вулверхемптон vs Bristol Rovers

Во Вторник, 19 Септември, Вулверхемптон и Bristol Rovers одиграа натпревар во рамките на Лига Куп.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/dh61y.mp4?token=1508540615-MngARkXRXdnYXLj1TlvBaFFANGODmA9r6XFlbCNve4E%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ги погодуваш натпреварите од Лига Куп? Провери кој нуди најдобри коефициенти на kladenje.mk