Видео од натпреварот АФЦ Бурнмаут vs Брајтон Албион

Во Вторник, 19 Септември, АФЦ Бурнмаут го пречека Брајтон Албион во рамките на Лига Куп меч.

АФЦ Бурнмаут го пречека Брајтон Албион во рамките на Лига Куп но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tfqqj.mp4?token=1508540615-CGAfTB0Y0vrp4hCD8DM5jTA8BkIV75YabxZ%2FZP8gpuY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.