Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Шалке 04 и Баерн Минхен

Во Вторник, 19 Септември, Шалке 04 го нагости Баерн Минхен во рамките на Бундеслига натпревар.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, сите во мрежата на Шалке 04. Тоа резултираше со победа на Баерн Минхен од 3-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Шалке 04 и Баерн Минхен.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ejnra.mp4?token=1505861186-yIKipHqhn3QkOLgGzcmip%2BDtLE1rKKMWeprCY8cKfjg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk