Болоња vs Интернационале голови и хајлајтс

Болоња на домашен терен играше против Интернационале во рамките на Серија А, во Вторник, 19 Септември.

Болоња и Интернационале беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Болоња и Интернационале.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2c84c.mp4?token=1508539533-aqDnsEL%2BYF%2BZP2sfPMsosNISx1iy6Dvr28LT6mmyyA0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk