Астон Вила vs Мидлсборо голови и хајлајтс

Астон Вила и Мидлсборо одиграа натпревар во рамките на Лига Куп, во Вторник, 19 9 2017.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Мидлсборо. Тоа резултираше со победа на Мидлсборо од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Астон Вила и Мидлсборо погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rig5n.mp4?token=1508540612-yhcn8rnuQ9yqXfUvykTGkMIzxVjc1H1HB5sdPV7ke0o%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.