Хајлајтс и голови од Палмеирас vs Коритиба

Во Понеделник, 18 Септември 2017, Коритиба му гостуваше на Палмеирас во рамките на Серија А.

Палмеирас постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/aqk6i.mp4?token=1508544187-jfYTXH%2FioxFRntusaAKas0ltWvMjbI%2FQ9l8gV0YoN%2BM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.