Фламенго vs Спорт Рецифе голови и хајлајтс

Во Недела, 17 Септември, Фламенго го пречека Спорт Рецифе во рамките на Серија А меч.

Публиката можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола и двата во мрежата на Спорт Рецифе. Тоа резултираше со победа на Фламенго од 2:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Фламенго и Спорт Рецифе погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/yza6c.mp4?token=1508540609-p4Ywh1xV1wo84hMIMbuf2kpMY1TH3MbDUdOzm8k4Jq0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk