Хајлајтс и голови од Манчестер Јунајтед vs Евертон

Манчестер Јунајтед на својот стадион го пречека Евертон во рамките на Премиер лига, во Недела, 17 9.

Напаѓачите на Манчестер Јунајтед беа расположени и постигнаа точно 4 гола, додека Евертон не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 4-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Манчестер Јунајтед и Евертон погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/t2wt9.mp4?token=1508544183-8r2r%2B%2F6Xb0XvzVlQb0mXGDlBl7QIUgzurbSlFuvTfUk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.