Челзи vs Арсенал хајлајтс

Челзи го нагости Арсенал во рамките на Премиер лига меч, во Недела, 17 Септември 2017.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/300lo.mp4?token=1508540605-y3tpfhd75NrrypbC%2Fx5XR%2BeuptW0P2aPrKwntJK68yI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk