Видео од натпреварот Вест Бромвич Албион vs Вест Хем Јунајтед

Вест Бромвич Албион на својот стадион го пречека Вест Хем Јунајтед во рамките на Премиер лига, во Сабота, 16 9.

Ниту Вест Бромвич Албион ни Вест Хем Јунајтед не постигнаа гол на натпреварот.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8uyya.mp4?token=1505588590-d0gfQ0eFRipr9ABJZ%2BuetsT%2BqYj9o5ILV3gaiUknkzM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.