Ливерпул vs Барнли голови и хајлајтс

Во Сабота, 16 Септември, Ливерпул го пречека Барнли во рамките на Премиер лига меч.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Ливерпул и Барнли.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xluzm.mp4?token=1508544171-sdp3L7gIc52IJLvnJLhjogCKd2XpkABfe3%2BmvVUoVno%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.