Хал Сити vs Сандерленд голови и хајлајтс

Хал Сити го пречека Сандерленд во Сабота, 16 Септември.

Двата тима, Хал Сити и Сандерленд постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Хал Сити и Сандерленд.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ei2pl.mp4?token=1508544172-7zj%2BO1PAwOFwJV%2BIeWWLzSzMY6mLhDH4cFw%2Fj0qmqss%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk