Хајлајтс и голови од Тулус vs Бордо

Во Петок, 15 Септември 2017, Бордо му гостуваше на Тулус во рамките на Лига 1.

Бордо имаше убаво гостување кај Бордо, постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа, односно домаќинот не постигна гол.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tgng6.mp4?token=1508544168-%2FtOaKt8%2B1Sph2dWxOK95z7trb01%2FVhwZy9vO3BO2UZI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk