Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Мајнц 05

во Сабота, 16 Септември, Баерн Минхен на домашен терен играше против Мајнц 05 во рамките на Бундеслига.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 4 гола, но сите во мрежата на Мајнц 05. Тоа резултираше со победа на Баерн Минхен од 4-0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1svlj.mp4?token=1505584067-CxeUS1v89PIXDumcLRzOAJHjasELV5yxSdAwKfuHRdk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.