Копенхаген vs Локомотив Москва хајлајтс

Копенхаген го нагости Локомотив Москва во рамките на УЕФА Европа Лига меч, во Четврток, 14 Септември 2017.

Ниту Копенхаген ни Локомотив Москва не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/53ryf.mp4?token=1508518961-adR8xSi%2Fe22TS2FA4plu7rKrkwIdgc365I0eHExKEkU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk